Koktajl mleczny z truskawkami i bananem

Koktajl mleczny z truskawkami i bananem

Dzisiaj trochę lata w środku zimy.

  • 300 ml mleka
  • 2 garści ( kilkanaście sztuk) truskawek w zimie mrożonych
  • banan
  • miód do smaku

koktajl mleczny truskawki i banan

Użyłam mleka krowiego, ale myślę, że można zastąpić je z powodzeniem mlekiem roślinnym. Ja bardzo lubię mleko owsiane do tego typu koktajli. Truskawki były mrożone i dla lepszej konsystencji takie zmiksowałam, bez rozmrażania.

koktajl mleczny truskawki i banan

Banana obrać i pokroić. Dodać do truskawek. Zlać mlekiem, zakryć i zmiksować. Jeśli zajdzie potrzeba dosłodzić. Ja dodałam łyżeczkę miodu, ale możecie użyć innego dosładzacza. Ponownie zmiksować. Podawać od razu.

koktajl mleczny truskawki i banan

Jeśli zmiksujemy zmrożone truskawki koktajl ma konsystencję shake’a.

Smacznego :)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes


5 thoughts on “Koktajl mleczny z truskawkami i bananem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.